Odwiedź nasz escape room w Warszawie – Praski Pokój Zagadek

Zapraszamy do zapoznania się z nową formą rozrywki, która nie polega ani na uprawianiu ekstremalnego sportu, ani na traceniu czasu i pieniędzy w lokalu z alkoholem. Nasza firma oferuje niezapomniane doznania, zapraszając do udziału w wyjątkowej grze. Let me out to zupełna nowość w Polsce – zabawa, która, choć przypomina grę komputerową, rozgrywa się w realnym czasie i przestrzeni, w pomieszczeniu zwanym escape room Warszawa.

Jest to specjalny pokój – łamigłówka, w którym uczestnicy zostają zamknięci na 45 minut. Czas płynie, a zadaniem graczy jest w ciągu przewidzianego czasu znaleźć klucz, umożliwiający wyjście na zewnątrz. Aby tego dokonać należy dokładnie obejrzeć wszystkie elementy, przedmioty i sprzęty znajdujące się w środku. To właśnie one kryją specjalny kod, umożliwiający wydostanie się z pokoju. Dlatego uczestnicy muszą maksymalnie wysilić swoje mózgi, wykazać się umiejętnością błyskawicznego kojarzenia faktów oraz wyciągania wniosków.

hanibal

To niesamowita, bardzo wciągająca rozrywka, tocząca się w rytm upływającego czasu, co dodatkowo wzmaga napięcie i mobilizuje do aktywnego działania. Room escape warszawa to gra zespołowa, kształtująca również umiejętność współpracy, przydzielania zadań i współodpowiedzialności. Dlatego do pokoju wchodzą dwu lub czteroosobowe zespoły. Dopuszczamy także udział osób nieletnich, jednak w przypadku młodzieży poniżej 16 roku życia prosimy, aby przynajmniej jeden z graczy był osobą dorosłą.

Let me out to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy pragną rzucić wyzwanie własnej inteligencji. O wiele ciekawsze rozwiązanie od tradycyjnych testów na inteligencję. Nasza gra staje się w Polsce coraz bardziej popularna, dlatego sieć naszych placówek wciąż się rozrasta. Nasze room escape znajdują się już w kilku miastach. Jesteśmy otwarci do nawiązania współpracy z firmami, które chcą stworzyć własny escape room, u siebie w mieście.

Oferujemy im korzystną umowę franczyzową. jest to naprawdę watra przemyślenia inwestycja, bowiem osoby, które grały już w let me out polecają nasze usługi znajomym i przyjaciołom, co wciąż zwiększa liczbę naszych klientów. Aby usprawnić z nimi współpracę, prowadzimy internetową rezerwację miejsc. Można jej dokonać za pośrednictwem naszej atrakcyjnej strony internetowej, na której znajdują się inne ciekawe informacje na temat naszej działalności.

Zajrzyj na naszą stronę i zarezerwuj sobie pokój, staw czoła escape room!

Room escape to znakomita rozrywka w gronie przyjaciół, jak również ciekawa alternatywa dla tradycyjnych wieczorów panieńskich lub kawalerskich. Na skorzystanie z naszej oferty coraz częściej decydują się również pracodawcy, organizujący spotkania integracyjne dla swoich podwładnych. Przebywanie i wspólne szukanie klucza w escape roomie bardzo zbliża do siebie graczy, co jest gwarancją udanej integracji. W trakcie gry można bowiem dowiedzieć się o sobie innych uczestnikach wielu nieznanych, zaskakujących spraw. Dzięki nam możesz dowiedzieć się, kto z Twoich znajomych odnajduje się w roli przywódcy, a kto woli wykonywać polecenia innych.

W escapie roomie wychodzi też na jaw, kto nie potrafi racjonalnie działać pod wpływem stresu, a kto doskonale sobie z nim radzi. A zatem let me out to nie tylko zabawa, ale również autentyczna próba charakteru, dzięki której poznasz prawdziwe oblicze współgracza. Najważniejszym celem, jaki nam przyświeca jest dostarczenie naszym klientom godziwej, intelektualnej rozrywki, która pozwoli na zupełne oderwanie się od codzienności. Zastanawianie się nad symboliką poszczególnych znaków, szukanie powiązań pomiędzy przedmiotami znajdującymi się w pomieszczeniu, testowanie różnych możliwości- to wszystko sprawia, że nasza gra pozostaje niezapomniana przez każdego uczestnika.

Co ważne, zapewne zaskoczą Cię ceny naszych usług. Pobyt w escape roomie nie jest wcale wielkim wydatkiem i stać Cię na to, by bez problemu spróbować tej formy rozrywki, nawet jeśli jesteś biednym studentem. Dlatego przestań zastanawiać się, czy nasza oferta naprawdę jest tak atrakcyjna i sam to sprawdź. Wiemy, że się nie zawiedziesz, ale nie przekonasz się o tym, póki nie spróbujesz. Wejdź na naszą stronę internetową, by dowiedzieć się, gdzie dokładnie znajdziesz nasze escape roomy. Jesteś już znudzony mało wymagającą rozrywką, w postaci agresywnych zabaw na świeżym powietrzu lub zbijaniem bąków w kolejnym klubie?

Spróbuj czegoś nowego, stań się częścią pasjonującej gry, która dzieje się w realnym świecie. Znajdź klucz i wydostań się z pełnego zagadek pomieszczenia. Udowodnij sobie i innym, na jak wiele stać jeszcze Twój rozum i inteligencję. Poćwicz mózg, zdolność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków. A po wizycie w naszym pokoju na pewno polecisz tę formę rozrywki innym. Wykorzystaj swój wolny czas pożytecznie i zdrowo, przestań tracić pieniądze na niepotrzebne rzeczy. Let me out to pasjonująca gra, w której może brać udział od 2 do 4 osób, najlepiej dorosłych. Aby wydostać się z pomieszczenia należy poznać właściwy kod, który jest ukryty gdzieś w pomieszczeniu. Rozrywka intelektualna godna starożytnych i wspaniała rozrywka dla współczesnych.