Mamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży, zespół fachowców i nowoczesny sprzęt. I właśnie tej na gruntownej wiedzy popartej wieloletnią praktyką, budujemy naszą rodzinną firmę CarGlassService. Pomogliśmy już setkom kierowców w bardziej lub mniej skomplikowanych sprawach i ich opinia jest dla nas najlepszą rekomendacją. Potrzebujesz kogoś, kto uratuje Cię w podróży w drogowych tarapatach? Szukasz solidnego warsztatu do pomocy przy naprawie samochodu? A może przyszedł czas na kosmetyczne SPA dla twojego auta? W każdej z tych dziedzin – i jeszcze wielu innych, jesteśmy gotowi do działania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!auto spa, auto spa sanok, kosmetyka samochodowa, kosmetyka samochodowa sanok, auto detailing, auto detailing sanok, polerowanie aut, polerowanie samochodów sanok, myjnia samochodowa, myjnia samochodowa sanok, ręczna myjnia samochodowa, ręczna myjnia samochodowa sanok, naprawa odprysków, naprawa odprysków sanok, naprawa szyb samochodowych sanok, pomoc drogowa podkarpackie, pomoc drogowa Sanok, holowanie podkarpackie, holowanie Sanok, laweta Sanok, laweta podkarpackie,

Pomoc drogowa Sanok, Stacja kontroli pojazdów / stacja diagnostyczna
którą oferujemy, jest dostępna całą dobę (24 h) na trasach w Sanoku i okolicach. Wiadomo, że trudności na drogach pojawiają się nagle i niespodziewanie, stąd nasza gotowość przez cały czas.

Pod numerem telefonu 785005455 otrzymasz wsparcie szybko i sprawnie, tak aby nie marnować twojego cennego czasu! Mamy też konkurencyjne ceny, dlatego nie obawiaj się, że zapłacisz za dużo. W dodatku wszystkie usługi CarGlassService są ubezpieczone i objęte wieloletnią gwarancją. Pracujemy tylko na sprawdzonych, certyfikowanych materiałach i częściach, tak aby utrafić w potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Do 40 minut na miejscu – laweta Sanok i holowanie

Jeśli zdarzy Ci się stłuczka czy wypadek, na miejscu zdarzenia pojawimy się jak najszybciej, czyli do 40 minut od otrzymania twojego zgłoszenia. Dysponujemy takimi usługami jak holowanie Sanok czy laweta Sanokktóre mogą być zastosowane przy samochodach osobowych, dostawczych, maszynach i wózkach widłowych, motocyklach czy skuterach. Posiadamy odpowiedni sprzęt do transportu uszkodzonego samochodu oraz mamy wysoko wyszkolonych pracowników, którzy potrafią doradzić i szybko zareagować. Zapewniamy serwis i kompleksową naprawę dla niemal wszystkich samochodów (każdej marki, modelu i rocznika), także z zakresu blacharstwa i lakiernictwa.

Rozumiemy, że drogowe awarie, kolizje czy wypadki są bardzo stresogenne, dlatego zawsze zachowujemy zimną krew i jednocześnie wyciągamy naszą pomocną ręką. Nie ma znaczenia czy otrzymamy zgłoszenie w święta, w niedzielę czy w deszczową noc. Pomoc drogowa Sanok służy swoim doświadczeniem non stop, tak abyś poczuł się komfortowo nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

CarGlassService to także w pełni profesjonalny i nowoczesny warsztat samochodowy Sanok. W naszym serwisie dokonujemy wymiany olejów, filtrów powietrza, pomp wody, zestawów rozrządu, sprzęgieł, silników, skrzyń biegów. Naprawiamy układy wydechowe, hamulcowe, kierownicze i inne. Zajmujemy się elektroniką i elektryką samochodową. Szerokie spectrum usług wykonują doświadczeni i przyjaźni pracownicy.

Naprawa i kosmetyka – ręczna myjnia Sanok – auto SPA
Pomoc drogowa Sanok to tylko część naszej bogatej oferty. Zachęcamy do skorzystania z naszej ręcznej myjni samochodowej Sanok, w której nowoczesne maszyny i wprawne ręce zadbają o twój samochód, tak aby po opuszczeniu naszego punktu wyglądał jak nowy! Mamy też akcje promocyjne. Do wiosny w CarGlassService obowiązuje 70. procentowa zniżka na powłoki ceramiczne. Wystarczy umówić się z nami telefonicznie.

Jesteśmy także liderami w naprawie czy wymianie szyb samochodowych Sanok. Staramy się zminimalizować koszty pobytu w naszym serwisie, dlatego jeżeli pęknięcie na szybie nie jest duże, nie musisz wymieniać szyby, ponieważ my doskonale potrafimy naprawiać odpryski. Szyby samochodowe są zresztą naszym konikiem. Posiadamy odpowiednie narzędzie i wiedzę, aby i ten temat doprowadzić do porządku. Dotyczy to zarówno wymiany (naprawy) szyb bocznych Sanok, jak i wymiany (naprawy) szyb tylnych Sanok.

W naszej ofercie jest także przyciemnianie szyb, co efekcie zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Warto także wiedzieć, że przyciemnione przez nas szyby blokują 99 proc. szkodliwych promieni UV, na które jesteś stale narażony jeżdżąc samochodem. Takie szyby chronią także przed słońcem nasze oczy, a w upalne dni nie pozwolą na przegrzanie auta. Dzięki nim wnętrze naszego samochodu zachowa także większą prywatność, np. ochroni przed wścibskim okiem złodzieja.

Miło nam także poinformować, że w najbliższych planach CarGlassService ma również otwarcie stacji kontroli pojazdów o czym oczywiście będziemy informować na bieżąco. Cieszymy się, że nasza rodzinna firma się rozwija, mając jednocześnie świadomość, że nie byłoby to możliwe bez Państwa.

Serdecznie zachęcamy wszystkich kierowców do skorzystania z naszych usług! Dziękujemy za zaufanie naszych stałych Klientów!

Adres:
Car Glass Service Stacja Kontroli Pojazdów | Stacja Diagnostyczna
38-500 Sanok
ul. Okulickiego 2

stacjadiagnostycznacgs@gmail.com
Mobile: +48665200110