Pomoc Drogowa 24h w Płocku

No i stało się, miałeś stłuczkę. Oczywiście odsuwałeś od siebie myśli o takiej możliwości od wielu miesięcy dlatego nie masz pod ręką numeru telefonu na pomoc drogową w płocku. Jest to standardowa sytuacja, zazwyczaj jesteśmy tak skupieni na swoim spokojnym życiu, że nie chcemy myśleć o przykrych sytuacjach. Należy jednak pamiętać, że niezależnie od tego jakie nowoczesne auto mamy, w trasie zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego, np. awaria lub stłuczka. Warto w takim razie mieć pod ręką najważniejsze telefony do instytucji takich jak pomoc drogowa płock.

pomoc drogowa w Płocku

Assistance płock

Większość ubezpieczeń komunikacyjnych posiada już w pakiecie pakiet pomocy Assistance, który zapewnia zwrot kosztów holowania przez pomoc drogową nawet w przypadku małej awarii lub przynajmniej Mini Assistance, w takim przypadku pomoc drogowa płock przyjedzie za darmo tylko w razie wypadku. Gdy już jednak dojdzie do wypadku lub awarii pojawia się pytanie jaką pomoc drogową wybrać. Jeżeli mamy w ubezpieczeniu pakiet Assistance to właściwie problem ten odpada bo za usługę i tak zapłaci ubezpieczyciel, dzwonimy więc do jakiejkolwiek dobrej firmy, nie patrząc na koszta.

Autolaweta Płock

W sytuacji gdy to sami będziemy musieli wyłożyć kwotę za holowanie z pewnością będziemy chcieli wybrać pomoc drogową, której cennik niezbyt mocno uszczupli zawartość naszego portfela. Nie popadajmy jednak w skrajności i nie wybierajmy najtańszej oferty gdyż może się okazać, że jakość usługi na granicy opłacalności może być mierna. Co za tym idzie czas oczekiwania na taką pomoc drogową może być długi. Od czasu do czasu klienci donoszą na forach internetowych o firmach, które w ogóle nie przyjechały na miejsce wypadku gdyż stawka okazała się zbyt mało atrakcyjna, a że wpadło inne zlecenie, poprzedni klient zostawał na lodzie. Dzwoniąc na pomoc drogową trzeba też podać markę i rodzaj naszego auta gdyż może się okazać, że nasza półciężarówka jest zbyt duża dla posiadanego przez pomoc drogową samochodu holowniczego.

Życzymy jednak Państwu szerokiej drogi i jak najmniej okazji do korzystania z usług pomocy drogowej.